Підопічні волинсько-рівненського тандему тренерів виступають на Чемпіонаті світу

26 Листопада 2022, 13:37
Учасники змагань 669
Учасники змагань

Розпочався 40 розіграш Чемпіонату Світу серед службовців з футзалу - «World Peace Indoor Soccer Tournament 2022».Свої зустрічі в групі А вікової категорії 35+ провів Футзальний клуб IPA Аvangard Safety Україна. Про це інформує Андрій Василишин.

В понеділок відбулося відкриття Чемпіонату, на котрому організатори оголосили про відкриття скрині підтримки України, і що до кінця «World Peace Indoor Soccer Tournament 2022» збиратимуться добровільні пожертвування, котрі передадуть на підтримку ЗСУ.

Тренером нашого колективу на Чемпіонаті світу визначили волинянина Сергія Піддубного, а капітаном став рівнянин Володимир Валявка.

В першому поєдинку Авангардівці зустрілися з командою IPA France і перемогли з рахунком 4:0. Голи на свій рахунок записали: Сергій Степанюк (перший гол Авангарду на Чемпіонаті Світу); Сергій Піддубний; Дацюк Роман; Олександр Бондар.

В другому матчі IPA Avangard Safety зустрівся з командою Atletic Straseni Moldova. Матч пройшов за цілковитої переваги Авангарду та завершився перемогою з рахунком 6:0 Голи за нашу команду провели: - Олександр Бондар, Сергій Степанюк, Роман Дацюк, Роман Кордоба, Володимир Валявка.

В третьому поєдинку наша команда мала зустрітися з IPA Carditsa Greece... проте не встигши приїхати на перші два тури, та взнавши, що команді зараховано в цих поєдинках поразки греки образились на організаторів і не стали грати і інші матчі, тож технічна перемога 3:0.

В четвертому матчі групового раунду IPA Avangard Safety зустрівся з одним із фаворитів групи - APG/GNR Compact Records Portugal. В цій грі Авангардівці відразу пішли на п'ятого польового, проте португальці дуже щільно оборонялися і нашим виконавцям довелося прикласти максимум зусиль, аби вийти вперед. 2:0 - наша перемога.

В п'ятому поєдинку IPA Avangard Safety зустрівся ще з одним фаворитом групи, командою MAP Kanton Sarajevo Bosnia & Herzegovina. Матч вийшов дуже запальним. Знову наша команда розпочала поєдинок грою на п'ятого. І одна з атак принесла результат. Класна награна комбінація за участю Сергія Піддубного, Павла Дармовіса, Романа Кордоби, Сергія Степанюка та Олександра Бондара завершилася гарматним пострілом останнього - 1:0.

Далі точилася боротьба. в одному з епізодів боснійцям не вистачило трішки, аби зрівняти рахунок, та м'яч пройшов поруч зі стійкою наших воріт.

Згодом інтригу вніс арбітр, видаливши нашого гравця, та давши боснійцям час на атаку проти трьох. та авангардівці вистояли, а після завершення часу вилучення змогли провести ще одну резолютивну атаку котру обігравши кіпера завершив Роман Дацюк - 2:0.

В шостому матчі групового етапу IPA Avangard Safety зустрівся з командою Marignane police 13 France. Гра пройшла за переваги нашого колективу, та завершилася з рахунком - 3:0.

В останньому поєдинку групового етапу ІРA Avangard Safety зустрівся з Jandarmeria Cluj Romania. Матч пройшов за переваги нашого колективу та завершився перемогою з рахунком 8:0.

Тож ІРA Avangard Safety Україна займає перше місце в групі А Чемпіонату Світу серед службовців з футзалу та виходить до 1/8 фіналу вікової категорії 35+ де нашим суперником буде Pj Porto Portugal.

Груповий етап подолали і інші представники України, в інших вікових категоріях.

В загальній віковій категорії IPA Rivne Fire Brigade Ukraine також з першого місця вийшла до 1/8 фіналу.

У віковій категорії 45+ команда IPA Rivnestandart Rescuer з третього місця вийшла до 1/4 фіналу.

Коментар
Код блоку:
04/02/2023 Субота
04.02.2023
03.02.2023
02.02.2023