В Луцьку відзначили зірок волинського спорту

06 Жовтня 2022, 09:40
В Луцьку відзначили зірок волинського спорту 740
В Луцьку відзначили зірок волинського спорту

На Волині відзначили волинських спортсменів за результатами їх здобутків у міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях у 2021 році. 

Привітати кращих тренерів та спортсменів 5 жовтня завітав заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Гупало та голова обласної ради Григорій Недопад. Про це інформують на сайті Волинської ОДА.

В Палаці культури міста Луцька зібрались спортсмени і тренери з олімпійських, неолімпійських та видів спорту осіб з інвалідністю, аби отримати заслужені відзнаки у підсумку своєї професійної діяльності впродовж 2021 року.

«Ми пишаємося тим, що спортсмени Волині дуже гідно представляють свою рідну область і нашу Україну на різноманітних змаганнях. Ваше прагнення до перемоги є прикладом для нашого молодого покоління», – словами подяки та визнання привітали спортсменів та їх наставників.

Потому хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам'ять воїнів і працівників спортивної галузі, полеглих під час виконання бойових завдань, які стали Янголами спорту.

З вітальним словом та нагородами для кращих представників спортивної спільноти приєднались очільник обласної ради Григорій Недопад та заступник начальника Волинської ОВА Юрій Гупало.

«Добра, здоров’я, Божого благословення та наступних спортивних звершень кожному з вас! Так, війна внесла свої корективи, однак ми зробимо максимально можливе, аби гідно підтримати розвиток нашої спортивної галузі. Ви – безумовно зірки, зірки волинського спорту!», – щирі слова подяки адресував спортсменам Юрій Гупало.

До слова, подяки Волинської обласної державної адміністрації за успішний виступ на міжнародних змаганнях у 2022 році отримали:

- Юрій Вандюк, бронзовий призер чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное;

- Андрій Рибачок, бронзовий призер чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное;

- Аліна Бондарєва, бронзова призерка чемпіонату Європи з боротьби сумо;

- Анастасія Коновальчук, бронзова призерка чемпіонату світу та срібна призерка чемпіонату Європи з французького боксу САВАТ;

- Микола Мордик, тренер-викладач з французького боксу САВАТ, за підготовку спортсменки Анастасії Коновальчук – бронзової призерки чемпіонату світу та срібної призерки чемпіонату Європи.

Коментар
Код блоку:
28/11/2022 Неділя
27.11.2022
26.11.2022
25.11.2022