На Рівненщині відбулися змагання з легкої атлетики

04 Жовтня 2022, 12:01
Учасники змагань 362
Учасники змагань

В місті Костопіль на стадіоні «Колос» відбулися змагання з легкої атлетики у програмі Спартакіади «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю Рівненської області.

Про це інформують на сторінці Рівненського регіонального центру "Інваспорт".

Змагалися юнаки та дівчата у двох вікових групах: старша вікова група – 2007 – 2008 років народження, молодша вікова група – 2009 – 2011 років народження.

У змаганнях взяли участь 29 юних спортсменів з інвалідністю з міст Березне, Здолбунів, Костопіль, Рівне, смт Млинів, Рівненського району, комунальних закладів Рівненської обласної ради: Клеванської спеціальної школи № 1 І-ІІІ ступенів, Клеванської спеціальної школи № 2 І-ІІ ступенів, Костопільської спеціальної школи І-ІІІ ступенів, Острозької спеціальної школи № 1 І-ІІІ ступенів, Рівненської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю та Рівненського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класах та по нозологіях серед юнаків та дівчат з бігу на дистанціях 60 м, 100 м, 200 м, 400 м, стрибках у довжину та з метання м’яча.

У підсумку переможцями змагань стали:

серед спортсменів молодшої вікової групи:

Біг 60 м, дівчата:

Кушнір Вероніка, УОРА (м. Сарни, ФСК «Повір у себе»);

Гулюк Емілія, УОРА (ДЦП) (м. Костопіль, РОДЮСШОІ/Костопільська спецшкола);

Робейко Дарина, порушення слуху (смт Млинів, РРЦ «Інваспорт»);

Корева Марина, порушення зору (м. Рівне, РОДЮСШОІ).

Біг 60 м, юнаки:

Пащук Олександр, УОРА (м. Рівне, РОДЮСШОІ);

Палій Віктор, порушення зору (РОДЮСШОІ/Клеванська спецшкола №1);

Гарапа Богдан, ПРФР (РОДЮСШОІ/Клеванська спецшкола №2).

Біг 100 м, юнаки:

Пащук Олександр, УОРА (м. Рівне, РОДЮСШОІ).

Біг 200 м, дівчата:

Робейко Дарина, порушення слуху (смт Млинів, РРЦ «Інваспорт»);

Корева Марина, порушення зору (м. Рівне, РОДЮСШОІ).

Біг 200 м, юнаки:

Палій Віктор, порушення зору (РОДЮСШОІ/ Клеванська спецшкола №1).

Стрибки в довжину, дівчата:

Кушнір Вероніка, УОРА (м. Сарни, ФСК «Повір у себе»);

Робейко Дарина, порушення слуху (смт Млинів, РРЦ «Інваспорт»);

Корева Марина, порушення зору (м. Рівне, РОДЮСШОІ).

Стрибки в довжину, юнаки:

Степанець Микита, УОРА (м. Рівне, РОДЮСШОІ);

Гарапа Богдан, ПВРФР (РОДЮСШОІ/Клеванська спецшкола №2);

Качановський Максим, порушення зору (РОДЮСШОІ/Клеванська спецшкола №1).

Метання м’яча, дівчата:

Кушнір Вероніка, УОРА (м. Сарни, ФСК «Повір у себе»);

Оліфір Дарина, порушення зору (РОДЮСШОІ/Клеванська спешкола №1).

Метання м’яча, юнаки:

Пащук Олександр, УОРА (м. Рівне, РОДЮСШОІ);

Гонта Юрій, УОРА (ДЦП) (м. Березне, РРЦ «Інваспорт»);

Качановський Максим, порушення зору (РОДЮСШОІ/Клеванська спецшкола №1);

Гарапа Богдан, ПРФР (РОДЮСШОІ/Клеванська спецшкола №2).

серед спортсменів старшої вікової групи:

Біг 100 м, дівчата:

Кусік Марія, УОРА (м. Костопіль, РОДЮСШОІ/Костопільська спецшкола);

Дейнеко Діана, порушення зору (РОДЮСШОІ/Клеванська спецшкола №1);

Білогурова Софія, ПРФР (РОДЮСШОІ/Клеванська спецшкола №1).

Біг 100 м, юнаки:

Цеклар Павло, УОРА (м. Рівне, РОДЮСШОІ);

Кондратюк Богдан, УОРА (ДЦП) (м. Березне, РРЦ «Інваспорт»);

Байрук Андрій, порушення слуху (Острозька спецшкола №1);

Качановський Дмитро, порушення зору (РОДЮСШОІ/Клеванська спецшкола №1);

Жарський Дмитро, ПРФР (РОДЮСШОІ/Клеванська спецшкола №1).

Біг 200 м, дівчата:

Корнєєва Євгенія, порушення зору (м. Рівне, РРЦ «Інваспорт»).

Біг 200 м, юнаки:

Цеклар Павло, УОРА (м. Рівне, РОДЮСШОІ);

Кондратюк Богдан, УОРА (ДЦП) (м. Березне, РРЦ «Інваспорт»);

Кукуруза Дмитро, порушення слуху (м. Рівне, РОДЮСШОІ);

Качановський Дмитро, порушення зору (РОДЮСШОІ/Клеванська спецшкола №1);

Жарський Дмитро, ПРФР (РОДЮСШОІ/Клеванська спецшкола №1).

Біг 400 м, юнаки:

Цеклар Павло, УОРА (м. Рівне, РОДЮСШОІ);

Кукуруза Дмитро, порушення слуху (м. Рівне, РОДЮСШОІ).

Стрибки в довжину, дівчата:

Котух Маргарита, ПРФР (РОДЮСШОІ/Клеванська спецшкола №2).

Стрибки в довжину, юнаки:

Кондратюк Богдан, УОРА (ДЦП) (м. Березне, РРЦ «Інваспорт»);

Кукуруза Дмитро, порушення слуху (м. Рівне, РОДЮСШОІ);

Качановський Дмитро, порушення зору (РОДЮСШОІ/Клеванська спецшкола №1);

Жарський Дмитро, ПРФР (РОДЮСШОІ/Клеванська спецшкола №1).

Метання м’яча, дівчата:

Корнєєва Євгенія, порушення зору (РРЦ «Інваспорт»);

Білогурова Софія, ПРФР (РОДЮСШОІ/Клеванська спецшкола №2).

Метання м’яча, юнаки:

Барсуков Артем, ПРФР (м. Здолбунів, РРЦ «Інваспорт).

Переможці та призери змагань традиційно були нагородженні грамотами та медалями.

Коментар
Код блоку:
28/11/2022 Понеділок
28.11.2022
27.11.2022
26.11.2022