03 Жовтня 2022, 14:11
Рівненські борці стали призерами на міжнародному турнірі в Польщі з вільної боротьби 800

Кубок за третє загальнокомандне місце здобули рівненські борці на міжнародному турнірі в Польщі з вільної боротьби.

2-3 жовтня у Лодзі відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, де взяли участь борці з Польщі, Литви, Латвії, Естонії, США, Італії, Австрії та України. Про це інформують на сторінці «Вільна Боротьба Рівного ДЮСШ 5».

Команду України на цих змагання представляли борці ДЮСШ №5 м.Рівного та борці Здолбунівської та Рокитнівської ДЮСШ, які разом завоювали 10 медалей різного ґатунку, що гарантувало місце на пєдисталі у командному заліку.