Україна U21 з рівнянами у складі поступилася Словаччині в матчі відбору до Євро-2023

24 Вересня 2022, 10:17
Футбол 838
Футбол

Матч-відповідь заплановано на 27 вересня.

Збірна України U21 поступилася Словаччині в першому матчі відбіркового плей-оф чемпіонату Європи-2023. Матч у словацькій Жиліні закінчився з рахунком 3:2 на користь господарів. Про це інформує Суспільне.

Команда Руслана Ротаня за підсумками 10 кваліфікаційних матчів посіла друге місце в групі "H". Українців в таблиці випередила лише Франція, що отримала прямий квиток до фінальної частини змагань наступного року.

На підопічних Ротаня ж очікували матчі плей-оф, в яких зустрічалися найкращі команди серед числа тих, хто посів другі місця у своїх групах. Наступним суперником "синьо-жовтих" става Словаччина, що у своїй групі поступилася першим місцем Іспанії.

Вже на 10-й хвилині господарі поля отримали нагоду пробити пенальті, призначений за фол Арсенія Батагова у власному штрафному майданчику. Перший удар Томаша Суслова вдалося парирувати голкіперу Анатолію Трубіну, проте вже другим дотиком словак відкрив рахунок у матчі.

Утім, паритет було відновлено вже за сім хвилин. Георгій Судаков виконував штрафний удар поблизу карного майданчика, але його удар відбив воротар. Першим на добиванні був Богдан В'юнник - 1:1.

Решту голів команди відклали до другої 45-хвилинки, на початку якої команди швидко обмінялися м'ячами. Давід Стрелець забив вже на 46-й хвилині, українець Владислав Ванат - на 49-й. Ще за чотири хвилини Стрелець вже оформлював дубль, пройшовши повз кількох захисників гостей.

Саме другий гол Стрельця встановив фінальний рахунок у матчі - 3:2. Долю протистояння команди вирішиватимуть наступного тижня, 27 жовтня, у матчі-відповіді.

Представники Рівненщини Сич відіграв увесь матч, Кухаревич вийшов на заміну на 86 хвилині матчу.

Словаччина U21 - Україна U21 3:2

Голи: Суслов, 10, Стрелець, 46, 53 - В'юнник, 17, Ванат, 49