Маленькому волинському спортсменові і його другові за продаж черешні виробник Байрактарів подарував поїздку у Туреччину

05 Вересня 2022, 10:57
Маленькому волинському спортсменові і його другові за продаж черешні виробник Байрактарів подарував поїздку у Туреччину 813
Маленькому волинському спортсменові і його другові за продаж черешні виробник Байрактарів подарував поїздку у Туреччину

Хлопці з Луцька Сергій Заяць (займається у Дитячо-юнацькій спортивній школі міста  №1) та Давид Щегельський, які збирали гроші на Байрактар, продаючи черешні, цими днями повернулися з Туреччини.

Там вони разом з мамами відпочивали впродовж дев'яти днів. Поїздку хлопцям оплатили представники заводу Байкар, після того, як побачили сюжет про них. Про це розповідає «Суспільне».

Мами Сергія та Давида – дві Тетяни – кажуть, що спочатку не повірили, коли їм зателефонували із Байкару. Подумали, що це жарт.

Після того жінки зв'язалися з фондом Сергія Притули, щоб уточнити інформацію про поїздку. Їх запевнили, що все добре і діти з мамами поїдуть у Стамбул.

У таборі разом з волинянами відпочивало ще 140 українських дітей.

Давид та Сергій говорять: захоплювалися турецькими краєвидами і мали організоване дозвілля. Та найбільше, кажуть хлопці, їм запам'яталася екскурсія на завод, де виготовляють той самий безпілотник, на який вони допомагали збирати гроші.

Нині школярі міркують, що ще можна продати, аби наблизити перемогу української армії.

Коментар
Код блоку:
21/03/2023 Понеділок
20.03.2023