Переможна серія була короткою: «Верес» поступився «Дніпру-1»

03 Вересня 2022, 15:17
Переможна серія була короткою: «Верес» поступився «Дніпру-1» 1126

Після двох поспіль перемог на старті сезону УПЛ рівненський «Верес» зазнав поразки, поступившись «Дніпру-1».

У матчі третього туру, що відбувся в Ужгороді 3 вересня, «рівненські вовки» поступилися з рахунком 0:2.

Рахунок у матчі наприкінці першого тайму відкрив дебютант дніпрян  алжирець Яніс Амаш. На 45+2 хв Олександр Гуцуляк на швидкості обіграв Богдана Когута й віддав на вільного партнера в центрі. Перший удар Амаша заблокував Дмитро Кльоц, але з другої спроби легіонер пробив — 1:0

На самому початку другого тайму команда Олександра Кучера подвоїла перевагу в рахунку зусиллями Володимира Адамюка, який головою замкнув верхову передачу від того ж Амаша.

Після перемоги над «Динамо» (3:0) «Дніпро-1» здобув другу перемогу поспіль і набрав 6 очок, не пропустивши жодного голу. Для «Вереса» це перша поразка після двох перемог поспіль над «Ворсклою» та «Чорноморцем».