У Сарнах відбувся благодійний турнір із волейболу

03 Вересня 2022, 12:50
У Сарнах відбувся благодійний турнір із волейболу 800

На Рівненщині, у місті Сарни, з нагоди 31 річниці незалежності України на підтримку Збройних сил України відбувся благодійний турнір з волейболу.

У  змаганнях узяли участь три  команди з Сарненської громади («Педколедж»,  «Олімп»,  КЗ «Сарненська ДЮСШ») та дві з Немовицької громади («Случ» (Тинне),  «Сокіл» (Немовичі)).

Спочатку команди змагалися в групах. Переможцем першої групи стала команда «Олімп», яка виграла у команд «Сокіл» – 2:0 та «Случ» – 2:1; друге місце посів «Сокіл», перемігши «Случ» 2:0.

У другій групі «Педколедж» здолав Сарненську ДЮСШ – 3:0.

У зустрічі за третє місце «Сокіл» переміг команду спортшколи 2:0 (26-24, 25-20). У фіналі «Олімп» здобув перемогу над «Педколеджем» – 2-0 (25-22, 25-23) та виграв другий турнір поспіль.

У номінаціях найкращими гравцями визнали: Сергія Іванишина  («Олімп»), Богдана Кузьмича («Педколедж»), Андрія Крата («Сокіл»), Антона Комара (Сарненська ДЮСШ).

Під час заходу вдалося зібрати 4840 гривень. Кошти будуть передані на закупівлю авто для ЗСУ.