31 Серпня 2022, 10:42
Млинівчани здобули нагороди на обласних змаганнях із веслування на байдарках та каное 883

У Млинові відбулися відкриті обласні змагання з веслування на байдарках та каное.

У змаганнях, які провели 27–28 серпня, узяли участь сім команд із Рівненщини Волині та Тернополя – загалом близько 90 учасників. Про це інформують на сторінці «Спортивні новини Млинівської громади».

Змагання відбувалися на особисту першість, на дистанціях 200, 500, 1000 2000 метрів у чотирьох вікових групах.

Серед переможців та призерів змагань представники як Рівненщини, так і гості з Тернополя та Ковеля.

Серед млинівчан переможцями у своїх вікових групах стали: Ярослав Ковальчук та Діана Осипчук. Друге місце вибороли Артем Ващук, Юлія Кильник, Валентин Ковальчук, Аліна Шевчук, Віталіна Гаврищук, Анастасія Косенчук. Третє місце у своїх вікових групах посіли Кирило Пилип'юк, Ярина Мороз, Назар Менделюк, Максим Мах, Артем Євчинський та Яна Демченко.

Всім переможцям були вручені медалі і грамоти. Нагородження проводили начальник управління молоді і спорту Рівненської ОДА Ліпський В.В. і президент Рівненської обласної федерації каное Камлочук Л.В.