Олег Жох та Адам Кузло з Рівненщини стали чемпіонами України з армспорту

15 Серпня 2022, 18:15
Олег Жох та Адам Кузло з Рівненщини стали чемпіонами України з армспорту 1533

Армреслер з Острожчини Олег Жох завоював титул чемпіона України з армспорту. Ще одне золото змагань для Рівненщини здобув Адам Кузло.

Чемпіонат України з армреслінгу серед дорослих, молоді та ветеранів відбувався впродовж 12–14 серпня у Львові. Загалом у трьох вікових категоріях боролося близько 300 спортсменів із 18 регіонів України.

Олег Жох виступав у віковій категорії «Дорослі» (вага 85 кг) і боровся на ліву руку. Багаторазовому переможцеві національних і міжнародних змагань не було рівних і цього разу – Жох завоював золото.

Майстер спорту України Адам Кузло виступав у віковій категорії «Дорослі» (вага 75 кг, ліва рука). Спортсмен, який тренується самостійно, також здобув золоту нагороду. Крім того, Кузло – бронзовий призер змагань у ваговій категорії 75 кг (права рука).

Загалом представники Рівненщини здобули на змаганнях шість нагород різного ґатунку. Про інших призерів Спорт на Районі розповість у наступних публікаціях.