13 Серпня 2022, 14:33
Волинський плавець Максим Ткачук представляє Україну на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту 609

Волинський плавець Максим Ткачук увійшов до складу національної збірної України, що виступає на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту. Змагання триватимуть у столиці Італії з 11 по 21 серпня.

12 серпня Максим Ткачук, Максим Овчинніков, Давід Кизименко та Володимир Лісовець виступали в кваліфікації на дистанції 100 м брасом. Максим Овчинніков виграв свій кваліфікаційний заплив, але цього не вистачило для кваліфікації. Давід Кизименко став п'ятим тому ж самому запливі, який виграв Овчинніков. Володимир Лісовець хоч і став п'ятим в своєму запливі, але показав час 1:00,88, що дозволило йому вийти в півфінал. Максим Ткачук програв Лісовцю більше двох секунд і показав найгірший результат серед українців.

На 13 серпня був запланований заплив Ткачука  на дистанції 200 м брасом. Спорт на Районі повідомить про результати спортсмена згодом.