Футболістка з Рівненщини захищає кольори київського «Динамо»

10 Серпня 2022, 07:21
Футболістка з Острожчини захищає кольори київського «Динамо» 1848
Футболістка з Острожчини захищає кольори київського «Динамо»

Ганна Мирончук із Грем’ячого, що входить до Острозької громади Рівненського району, – футболістка жіночої команди київського «Динамо».

Дівчина захоплювалася футболом із раннього дитинства, а завдяки наполегливій праці отримала шанс виступати в столичній команді. Ба більше, Ганна Мирончук – капітан ФК «Динамо» та одна з найпродуктивніших бомбардирок клубу.

«Народилася я в селі Острозького району. У шкільні роки грала із хлопчиками у футбол. Ще тоді я полюбила цей вид спорту і зрозуміла, що хочу займатися цим усе життя. Хоча, крім цього, я відвідувала ще інші секції: гандбол, легка атлетика…», – розповідає футболістка.

Свій футбольний шлях дівчина розпочинала з команди «Родина» костопільського спортліцею. Після Костополя потрапила до київського «Атексу», а звідти навесні 2021 року до столичної команди «ОКІП», попередниці жіночого «Динамо».

23-річна футболістка – капітан жіночої команди «Динамо», але особливо цим не пишається.

«Капітаном може бути будь-який гравець із команди, незалежно від віку. Відповідальність відчуваєш щоразу, коли виходиш на футбольне поле», – уважає дівчина.

У сезоні 2022/23 жіноча команда «Динамо» виступатиме у Вищій лізі Чемпіонату України (базова дата старту змагань – 10–11 вересня), тож Мирончук, як і інші футболістки, активно готується.

«Думаю, за футболом усі скучили, тому сил на чемпіонат України буде достатньо. Побажання лише одне – щоб якнайшвидше розпочався чемпіонат України. Дякуємо ЗСУ, які обороняють нас і дають можливість грати у футбол» – резюмує Ганна.

Щодо футбольних цілей, уродженка Рівненщини каже, що мріє потрапити до національної збірної.

За матеріалами пресслужби ФК «Динамо» (Київ)

Коментар
Код блоку:
07/10/2022 П'ятниця
07.10.2022
06.10.2022
05.10.2022