Рівняни на Чемпіонаті світу з параканое: підсумки виступів краян

09 Серпня 2022, 11:02
Рівняни на Чемпіонаті світу з параканое: підсумки виступів краян 1062

У місті Галіфакс (Канада) завершився Чемпіонат світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. У складі збірної команди України участь у змаганнях брали рівненські спортсмени Микола Синюк та Наталія Лагутенко.

Підсумки виступів рівнян на ЧС, що тривав із 3 до 7 серпня, на сторінці Рівненського «Інваспорту» підбив Володимир Мурін.

У фінальному заїзді у класі човнів KL2 Заслужений майстер спорту України Микола Синюк подолав дистанцію 200 метрів із часом 42,97 с, що майже на секунду швидше за срібного призера чемпіонату великобританця Девіда Філліпсона. Спортсмен із Рівненщини вже вдруге поспіль став чемпіоном світу з параканое.

Наталія Лагутенко змагалася на дистанції 200 метрів у двох класах човнів. У фінальному заїзді у класі човнів VL3 Наталія посіла 5 місце, а у класі човнів KL2 стала шостою.

Готував рівненських спортсменів до змагань заслужений тренер України Леонід Камлочук.