Камінь-каширці вибороли загальнокомандне «срібло» на обласних змаганнях із силових видів спорту

09 Серпня 2022, 07:43
Камінь-каширці вибороли загальнокомандне «срібло» 467
Камінь-каширці вибороли загальнокомандне «срібло»

Успішно виступили представники Камінь-Каширської ТГ 7 серпня на Чемпіонаті Волинської територіальної організації ВФСТ «Колос» з армспорту та гирьового спорту за програмою обласних сільських спортивних ігор Волині 2022 року, що проходив на відкритому майданчику Турійської ДЮСШ.

Про це повідомляє на своїй фейсбук-сторінці Сергій Панасюк.

Друге загальнокомандне місце в виді програми «Армспорт» для рідної громади вибороли: Сидорук Світлана, Андрусь Богдан Васильович та Андрусь Богдан Олегович, принісши в загальну скарбничку, відповідно: І, ІV та ІІ індивідуальні місця.

Друге загальнокомандне місце в виді програми «Ривок гирі 24кг» також посіли: Євтушевський Володимир та Фрінас Антон, котрі, в свою чергу, завоювали І та ІV індивідуальні місця.

Загальна турнірна таблиця по завершенню змагань виглядала так:

АРМСПОРТ /Жінки/:

• І місце - Сидорук Світлана /Камінь-Каширська ТГ/;
  • ІІ місце - Зарембська Валентина /Колодяжненська ТГ/;
  • ІІІ місце - Горніч Альона /Турійська ТГ/.

Чоловіки до 80 кг:

• І місце - Балюрко Олександр /Колодяжненська ТГ/;
  • ІІ місце - Андрусь Богдан /Камінь-Каширська ТГ/;
  • ІІІ місце - Ленько Дмитро /Турійська ТГ/.

Чоловіки понад 80 кг:

• І місце - Головачов Антон /Колодяжненська ТГ/;
  • ІІ місце - Горніч Анатолій /Турійська ТГ/;
  • ІІІ місце - Мічак Ярослав /Підгацівська ТГ/.

У загальнокомандному заліку з армспорту перемогу отримала команда Колодяжненської сільської територіальної громади.

ІІ місце - Камінь-Каширська міська територіальна громада, ІІІ місце- Турійська селищна територіальна громада.

Степанюк Роман – Підгаєцька ТГ.

Перше загальнокомандне місце з гирьового спорту зайняла команда – Підгайцівської сільської територіальної громади.

Друге місце – Камінь-Каширська міська територіальна громада.

Третє місце – Турійська селищна територіальна громада.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації та медалями Волинської територіальної організації ВФСТ "Колос», а команди кубками та дипломами відповідних ступенів.

В церемонії відкриття і нагородження взяли участь голова Турійської селищної ради Олексій Безсмертний, голова Волинської ТО ВФСТ «Колос» Олександр Грицуняк та голова Турійської місцевої організації ВФСТ «Колос» Олександр Лемещук.

Впродовж змагань було зібрано кошти в сумі 1950,00 гривень, що були спрямовані на підтримку Збройних Сил України.