Юнацькі футбольні змагання у Здолбунові: перебіг і переможці

27 Липня 2022, 08:37
Юнацькі футбольні змагання у Здолбунові: перебіг і переможці ФОТО 2071

Упродовж двох днів, п’ятниці–суботи, 22–23 липня, у Здолбунові провели  обласний благодійний турнір футболу серед юнацьких команд «В єдності наша сила».

Участь у змаганнях брало вісім команд, які були розділені на дві групи. Першого дня турніру відбувся груповий етап, підсумком якого стало таке розташування команд у турнірних таблицях

У неділю, 23 липня, команди, що посіли 1–2 місця в групах, продовжили боротися в «Лізі чемпіонів», а ті, що посіли 3–4 місця розіграли призи «Ліги Європи».

У малому фіналі «Ліги Європи» юнаки ФК «Верес» обіграли команду ДЮСШ Костополя-2 – 2:1. У головному фіналі цієї ліги зустрілися вихованці спортшкіл із двох князівських міст – Острога і Дубна. В основний час сильнішого футболісти не визначили, а в серії пенальті влучнішими виявилися дубенчани – 3:2. Отож, ДЮСШ Дубна – переможець «Ліги Європи» обласного благодійного турніру з футболу серед юнацьких команд «В єдності наша сила». Друге місце в лізі посіли вихованці ДЮСШ Острога, третє – юні вересівці, а почесне четверте – команда ДЮСШ Костопіль-2.

У малому фіналі «Ліги Чемпіонів» зустрічалися футболісти з ДЮСШ Зорі та рівненської ФА «Лідер» – 4:2. У головному матчі турніру господарям ДЮСШ Здолбунів протистояли вихованці ДЮСШ із Костополя. Із рахунком 2:0 перемогу здобули юні костопільчани, посівши перше місце «Ліги Чемпіонів» цього турніру. Другими в лізі стали хлопці зі Здолбунова, переможцями малого фіналу (третє місце ліги) – ДЮСШ Зоря, а на почесному четвертому місці ФА «Лідер» (Рівне).

Організатори змагань відзначили найкращих гравців у кожній команді, а також за амплуа.

Найкращими у номінаціях були:

• найкращий воротар – Станіслав Герасимчук (ДЮСШ Здолбунів)
  • найкращий захисник – Ілля Миронець (ДЮСШ Костопіль)
  • найкращий півзахисник – Олександр Сич (ДЮСШ Зоря)
  • найкращий нападник – Ілля Артикульний (ФА «Лідер»)
  • найкращий гравець – Станіслав Полюхович (ДЮСШ Костопіль)