Футболісти «Духчого» виграли благодійний Кубок від «DidUhim»

21 Липня 2022, 08:39
Футболісти «Духчого» виграли благодійний Кубок від «DidUhim» 1135

У селі Копачівка на Рожищенщині відбувся благодійний футбольний турнір «Кубок Молодіжного центру DidUhim».

Участь у турнірі взяло чотири колективи – ФК «Копачівка», ФК «Мильськ», ФК «Рожище» та ФК «Духче».

У першому півфіналі зустрічалися футболісти Копачівки і Духчого. Зігравши 2:2 в основний час, у серії пенальті перемогу з рахунком 4:5 святкував ФК «Духче».

Другий півфінал звів на полі ФК «Мильськ» і ФК «Рожище» – 1:2.

У грі за бронзу зустрілися відповідно ФК «Копачівка» та ФК «Мильськ». Сильнішими виявилися саме гравці з Копачівки – 3:1, які й завоювали почесне третє місце.

У фіналі ФК «Духче» розгромно переграв ФК «Рожище» – 5:1. Отож, переможцем змагань стали футболісти «Духчого», а гравці з Рожища здобули срібло.

Під час благодійного турніру вдалося зібрати 4214 гривень (не враховуючи організаційних витрат), які перерахують на допомогу ЗСУ.