16 Липня 2022, 10:06
Волинська метальниця Ірина Климець завершила виступ на Чемпіонаті світу двадцять другою 571

Волинянка Ірина Климець не змогла пробитися до фіналу Чемпіонату світу з легкої атлетики, що триває у Юджині (США).

Климець для виходу до фіналу необхідно було метнути молот щонайменше на 73.50 метра або ж увійти до топ-12 найкращих за підсумком виступів двох груп, – пише «Суспільне».

У першій спортсменка показала результат 68.12 метрів, після того виконала невдалу спробу, а тоді метнула молот на 67.72 метра. Відповідно, її найкращим результатом залишилася перша спроба. Цього не вистачило для виходу до фіналу, Климець фінішувала 22-ю у підсумковій класифікації.

Першого змагального дня на старти також виходила волинська скороходка Олена Собчук, яка в підсумку посіла 11 місце.

Нагадаємо: 22 липня у спортивній ходьбі на 35 кілометрів виступатиме ще одна волинянка Надія Боровська