стрічка

Юнаки зі спортшколи «Вереса» виграли третій «OPEN Костопіль-2022»

06 Липня 2022, 15:23
Юнаки зі спортшколи «Вереса» виграли третій «OPEN Костопіль-2022» ФОТО 743

У Костополі відбувся Третій відкритий турнір з футболу серед юнаків 2012 р.н. «OPEN Костопіль-2022»!!!

Участь у змаганнях, які відбулися 2 липня, узяло п'ять колективів. Про це інформують на сторінці Костопільської районної федерації футболу.

Участь у третьому турнірі брали ФА «Динамо Фемелі» (Рівне), ДЮСШ «Костопіль», ФА «Олімп» (Рівне), КДЮСШ «Березне» та ДЮСШ «Верес» (Рівне).

Команди грали по круговій системі та за схемою «7+1». Таким чином, долю призових місць визначав останній матч в турнірі, в якому зустрічалися команди ДЮСШ «Верес» та ФА «Динамо-Фемелі» – хто переможе, той і чемпіон.

ДЮСШ «Костопіль» зіграли всі матчі і набравши 7 очок, очікували результат вищенаведеного матчу, який мав визначити, якими саме будуть призерами – бронзовими чи срібними.

У підсумку, ДЮСШ «Верес» здолав своїх однолітків із «Динамо-Фемелі» з рахунком 2:0 і став переможцем турніру, срібло у ДЮСШ Костополя, а бронза – у «Динамо-Фемелі». Почесне четверте місце виборола команда «Олімп» і відповідно п’яте – КДЮСШ «Березне».

Також визначено кращих гравців у номінаціях. У номінації: «Найкращий гравець турніру» переможцем став Станіслав Нечипорук (ДЮСШ «Верес»), «Найкращий воротар турніру» – Ілля Павлюк (ФА «Динамо-Фемелі»), «Найкращий захисник турніру» – Денис Новак   (ФА «Олімп»), «Найкращий нападник» – Микита Паньковець (ДЮСШ «Костопіль»). Найкращим гравцем у команді КДЮСШ «Березне» став Богдан Мелянчук

Голова КРФФ Улянчук Дмитро та його заступник Потурай Олександр нагородили переможців та призерів змагань, кращих гравців турніру кубками, медалями, статуетками та грамотами.