04 Липня 2022, 12:12
Футболісти з Рівного стали призерами благодійного дитячого турніру на Тернопільщині ФОТО 1071

У селищі Озерна на Тернопільщині відбувся благодійний дитячий футбольний турнір, у якому взяли участь і юні рівняни.

Позмагатися й активно провести час на Тернопільщину 29 червня прибули команди «Агробізнес» (Волочиськ), «Чемпіон» (Зборів), футбольна школа «Біскупа», «Олімп» (Рівне), ДЮФК «Чемпіон» (Тернопіль) і футбольна академія «Тернопіль».

За підсумками змагань переможцями стали вихованці футбольної академії «Тернопіль».  Друге місце посів ДЮФК «Чемпіон», а третє – команда «Олімп» (Рівне).

Крім того, юні рівняни отримали й індивідуальні відзнаки. Найкращим гравцем команди став Марк Шевчук. Звання найкращого бомбардира завоював Макар Марчишин

Найкращий гол турніру забив Костянтин Поліщук (асистував Марк Шевчук).