23 Червня 2022, 09:04
Український паралімпієць-біатлоніст продав свою бронзову нагороду Пекіну-2022 580

Український паралімпієць-біатлоніст Дмитро Суярко днями продав на аукціоні свою бронзову нагороду, яку він виборов у Пекіні-2022.

Про це інформує прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

Як згадує атлет, ця медаль стала однією з найважчих у кар’єрі — за день до важливого старту, біатлонної гонки на 10 км, він дізнався, що в його будинок на Чернігівщині влучив російський снаряд.

Всі вилучені кошти, а це понад 5 тисяч доларів, спортсмен спрямує на потреби Збройних сил України.

«Ми будемо купувати два дрона і тепловізори, потрібні розвідці», - розповів Дмитро.

Дмитро Суярко активно допомагає нашим захисникам та навіть заснував власний благодійний фонд «Кожен з нас чемпіон» для всебічної допомоги рідному місту.

Нагадаємо, що на зимових Паралімпійських іграх спортсмен чотири рази підіймався на п’єдестал пошани, здобувши: «золото» в естафеті, «бронзу» на 12,5 км у лижних перегонах та дві «бронзи» в біатлоні на дистанціях 6 і 10 км відповідно.