21 Червня 2022, 13:04
Волинянин у складі чоловічої естафети здобув золото Чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій 286

Українська четвірка, до складу якої входив волинянин Данило Даниленко, здобула золото Чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій.

Змагання ABAF відбулися 18-19 червня у румунському місті Крайова.

Українці на чемпіонаті посіли четверте загальнокомандне місце.

Олексій Поздняков, Данило Даниленко, Микита Барабанов і Олександр Погорілко, показавши час 3:05.96 хв., стали переможцями чоловічої естафети 4х400 метрів.

Крім того, на індивідуальній дистанції біг 400 метрів Даниленко фінішував сьомим.

Цими ж днями на ABAF  метальниця Ірина Клименко посіла друге місце в метанні молота.