Лучанка Яна Беломоіна здобула золото з маунтинбайку в Словенії

30 Травня 2022, 17:48
Лучанка Яна Беломоіна здобула золото з маунтинбайку в Словенії 894

Спортсменка з Луцька Яна Беломоіна виборола золоту нагороду під час міжнародних змагань із маунтинбайку – XCO race Kočevje C1.

Про це повідомили у Федерації велосипедного спорту України, інформує Суспільне.

Змагання відбулися 29 травня в місті Кочев'є (Словенія). Згідно з результатами змагань на офіційному сайті, 30-річна велосипедистка змагалася в категорії U23+Elite (жінки).

«Яке грязьове свято було сьогодні в Словенії у Кочев'є! Погода цього року була надто дощовою до і під час гонки! Але мені дуже сподобалося. Було весело і добре, що я теж добре бігаю», – написала Яна Беломоіна на своїй Facebook-сторінці після завершення змагань.

Лучанка стала першою в заїзді, подолавши дистанцію із результатом 01:29:14. Яна Беломоіна обігнала господарку змагань, 21-річну словенську велосипедистку Віту Моврін, яка зайняла друге місце, на шість хвилин та 31-річну українку Ірину Попову, яка прийшла третьою, на 19 хвилин.

Усього до участі в міжнародній гонці в Словенії зареєструвалися 339 учасників.