стрічка

Українці привезли нагороди з Кубка світу з параканое

29 Травня 2022, 10:53
Українці привезли нагороди з Кубка світу з параканое 402
Українці привезли нагороди з Кубка світу з параканое

5 високих нагород та друге місце на кубкові світу з параканое, що завершився у Познані (Польща), вибороли українські паралімпійці.

Про це інформують у паралімпійському комітеті.

Наші чемпіони та призери:
  • Єпіфанов Владислав - VL-3 - золота нагорода
  • Синюк Микола - KL -2 - золота нагорода
  • Марина Мажула - KL-1 - срібна нагорода
  • Наталія Лагутенко - VL-3 - срібна нагорода
  • Наталія Лагутенко – KL -2 - бронзова нагорода
За крок до медалі зупинився Андрій Кривчун, який виборов 4 місце (VL-2).
Всього у змаганнях взяли участь параканоїсти від 13 країн світу, Україну представило на цьому міжнародному спортивному старті - 5 спортсменів, які виступили в 7 номерах програми.
На цей кубок світу українська паралімпійська збірна з параканое приїхала з Франції, з міста Нансі, де наразі за підтримки Французької федерації каное FFCK , Міжнародної федерації каное ICF, префектури міста Nancy, та учбово - спортивного закладу CREPS, розміщується тренувальний табір команди.

Саме в ці години збірна збирається з кубку світу одразу у Францію готуватись до чемпіонату світу, що 21 липня - 8 серпня пройде у Канаді. Національна Канадська федерація каное та організатори чемпіонату світу вже підтримали збірну щодо забезпечення проживання та харчування під час змагань та акліматизації, але в команди досі є фінансові проблеми щодо власне перельоту до місця змагань та доставки човнів…

Коментар
07/07/2022 Четвер
07.07.2022
06.07.2022