Любомльчанка стала призеркою Кубку Європи з дзюдо

23 Травня 2022, 12:58
Любомльчанка стала призеркою Кубку Європи з дзюдо 949

Збірна України вдало завершила виступи на етапі Кубку Європи серед кадетів, що відбувся у польському Б'єльсько-Б'яла.

До двох нагород наших спортсменів у перший день, 22 травня представники збірної України додали ще три медалі. Про це інформують на сторінці Федерації дзюдо України у фейсбуці.

Зокрема бронзу завоювала любомльчанка Діана Семченко (понад 70 кг). Наша спортсменка, яка виграла два попередні етапи Кубку Європи, цього разу так само впевнено пробилася до півфіналу, проте поступилася там представниці Франції.

У поєдинку за бронзу Діана впевнено здолала суперницю з Боснії та Герцеговини Лану Лубуру.

У підсумку за два змагальні дні українські кадети завоювали 5 нагород (1-1-3) і посіли 5 місце у загальнокомандному заліку.