У Ратному відбувся благодійний турнір з футболу

25 Травня 2022, 11:10
У Ратному відбувся благодійний турнір з футболу 765

У селищі Ратне відбувся  благодійний турнір з футболу на підтримку Збройних Сил України.

Змагання провели у неділю, 23 травня, на стадіоні Будівельник, повідомляють на сайті Ратнівської селищної ради.

У змаганнях взяли участь футбольні команди села Гірники, селища Ратне та села Видраниця

Перед початком турніру усі учасники вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих героїв, які загинули в наслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.У результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда села Гірники.

Команді-переможцю вручили кубок та диплом за зайняте перше місце, командам-призерам – дипломи, гравцям команд – грамоти.

Все ж головною перемогою цього дня стали 7563 гривень, які організатори турніру перерахують на потреби військової частини А-1008, - зауважують на сайті.