стрічка

У Луцьку розіграли Кубок з мініфутболу

18 Травня 2022, 13:44
У Луцьку розіграли Кубок з мініфутболу 371
У Луцьку розіграли Кубок з мініфутболу

Кубок з міні-футболу, що був ініційований Асоціацією футзалу Луцька, зібрав відразу вісім дитячих колективів із спортсменами 2014 року народження.

У футбольному святі, що відбулося на шкільних майданчиках луцьких шкіл №10 та №19, взяли участь не тільки юні футболісти, але й їх батьки разом із дідусями та бабусями. Про це інформують на сторінці Асоціації футзалу Луцька у фейсбуці.

Бронзу в безкомпромісній боротьбі здобула команда «АНТ». Амбіційний «Клуб Лева» фінішував другим, а переможцем змагань серед восьмирічних футболістів став ковельський клуб «Тайм».

Свою порцію оплесків за бажання перемагати та битися за чемпіонство отримали команди: «Олімпія», «Юніор-Мідас», «Адреналін», «Амазонки» та «Унівесал», котрі до призової трійки не потрапили, але своїх прихильників не розчарували.

В індивідуальних номінаціях також не обійшлося без лауреатів. Кращими гравцями своїх команд стали Дмитро Коханюк, Артем Суглоба, Михайло Дручик, Ананстасія Димарчук, Назар Ковальчук, Давид Голян, Макар Калатюк та Богдан Рузак.

А кращими серед кращих серед учасників турніру були визнані: «Кращий бомбардир» Олександр Петринка, «Кращий голкіпер» Тимофій Зищук та «Кращий гравець» Дмитро Панасюк.

Коментар
07/07/2022 Четвер
07.07.2022
06.07.2022
05.07.2022