У Горохові пройшов волейбольний турнір на підтримку ЗСУ

17 Травня 2022, 09:22
У Горохові пройшов волейбольний турнір на підтримку ЗСУ 1009

У спортзалі Горохівського фахового коледжу ЛНУП відбувся відкритий благодійний турнір з волейболу «Зіграй для України та допоможи Збройним Силам України».

Він пройшов 15 травня – повідомляють на сайті Горохівської міськради.

Головний суддя турніру Валерій Лац, судді Софія Березюк та Леонід Кузьмук.

У змаганнях  взяли участь 13 команд: сіл Чаруків, Рачин, Пірванче, СК «Блудів», ВК «Мирне-2», ВК «Вільхівка», СК «Вільхівка»,  м. Горохів, «Любарт» (м. Луцьк), Горохівський ліцей №2, м. Нововолинськ, ВК «Менчичі», «Олімп» збірна команда Горохівської міської територіальної громади (Шклинь, Лобачівка, Горохів).

Учасники турніру хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українців внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Учасники змагань виконали Державний гімн України.

Відкрили турнір Горохівський міський голова Віктор Годик  та директор Горохівського фахового коледжу ЛНУП Олег Жельчик, які привітали учасників змагань.

Учасники змагалися у чотирьох підгрупах і показали високий рівень гри. Особливо напруженими стали фінальні матчі, у яких змагалися команди «Чаруків», ВК «Вільхівка», СК «Блудів», «Олімп».

Бронзовими призерами відкритого благодійного турніру з волейболу «Зіграй для України та допоможи Збройним Силам України» стала команда «Олімп», срібними призерами – команда СК «Блудів», переможцем – команда ВК «Вільхівка». Але головний підсумок турніру —  зібрали 10 200 гривень благодійних коштів.