16 Травня 2022, 16:58
Українська збірна посіла перше місце в медальному заліку на Дефлімпійських іграх 788

Національна дефлімпійська збірна команда України поставила яскраву золоту футбольну крапку Дефлімпіади-2021 у матчі з Францією

1:0 - такий фінальний рахунок матчу.

Отож, у підсумку в України - 138 медалей, з яких 62 золотих, 38 срібних та 38 бронзових.

Українська збірна посіла перше місце в загальному медальному заліку на XXIV літніх Дефлімпійських іграх, які тривали 1-15 травня 2022 року в місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія).

Вперше українці зайняли два п’єдестали у спортивному орієнтуванні, вперше чоловіча та жіноча команди вибороли золоті медалі в настільному тенісі, вперше у дебютному для збірної команди України виді програми – велоспорті – перемоги на чотирьох із п’яти дистанцій Дефлімпіади.