Рівненський спідвеїст вдало стартував в командній першості Польщі

13 Травня 2022, 09:21
Роман Капустін 700
Роман Капустін

дебют вихованця Рівненського спідвею Романа Капустіна в командній першості Польщі серед юніорів DMPJ виявився вдалим.

Захищаючи кольори клубу Unia Tarnów ŻSSA рівненський гонщик стартував у шести заїздах та набрав 9 очок. Про це інформують на сторінці Rivne Speedway у фейсбуці.

Початок гонки Роман провів більш вдало, - у першому заїзді фінішував другим, а вже у наступному, стартуючи з першої доріжки (червоний нашоломник) привіз і першу перемогу до свого активу.

Далі спільне з суперником падіння дещо вибило 15-річного спортсмена з ритму. Чотири заїзди поспіль Роман фінішував третім.

Потрібно відмітити, що тарнувяни стартували у триособовому складі, - Пьотр Свєрч здобув 10 очок, аргентинець Карлос Ампуньяні 9. Загальний доробок команди 28 очок та третє підсумкове місце.

Протягом гонки Роману активно допомагав ще один вихованець Рівненського Спідвею, майстер спорту міжнародного класу Марко Левішин.