стрічка

Українські дефлімпійці і далі б’ють рекорди Дефлімпіади-2021

12 Травня 2022, 11:58
Українські дефлімпійці і далі б’ють рекорди Дефлімпіади-2021 316
Українські дефлімпійці і далі б’ють рекорди Дефлімпіади-2021

Національна дефлімпійська збірна команда України, попри те, що вже багато медалей завойовано, бореться у кожному виді спорті за перемогу!

Тільки за 11 травня, Україна виборола 7 високих нагород, серед яких – 1 золота, 1 срібна та 5 бронзових медалей. А загалом - 110 медалей, з яких - 48 золотих, 30 срібних та 32 бронзові! І звісно – перше місце на цих Літніх Дефлімпійських іграх. Про це інформують у Національномупаралімпійському комітеті України.

Першою медаллю сьогодні була неймовірна бронзова нагорода бадмінтонного дуету - Губаньова Богдана-Черноморова Софія. Це перша нагорода у бадмінтоні за всі роки виступу України в Дефлімпійських іграх! Цікаво, що однією із володарок цієї бронзи стала наймолодша спортсменка збірної - 15-річна Софійка, яка вписала своє ім’я в історію українського спорту. Саме цією медаллю і закінчився виступ нашої збірної з бадмінтону, і ця медаль по праву важить як золота для усіх нас.
Досить вдало виступили спортсмени з греко-римської боротьби, завоювавши 3 високі нагороди та, по суті, завершивши змагання у цьому виді спорту:
Ященко Роман - золота медаль (вагова категорія 82кг)
Бутенко Віталій - бронзова медаль (вагова категорія 60кг)
Косов Андрій - бронзова медаль ( вагова категорія 97кг)
Вже 13 травня розпочнуться змагання із вільної боротьби, отож продовжимо свої вболівання за збірну!
У кульової стрільби сьогодні 1 бронзова нагорода у вправі малокаліберна гвинтівка 50 м ( 3 позиції) - Костик Олександр став володарем почесної «бронзи». Наразі у доробку українських дефстрілків – 10 нагород. Завтра - прикінцевий день у кульовій стрільбі на Дефлімпіаді-2021.
Теніс настільний сьогодні підвів змагальну риску 2 високими нагородами. А загалом тенісна команда України – на першому місці серед інших країн-учасниць з 10 медалями.
Сьогодні ж переможицями стали
Завіновська Карина– срібна медаль
Будник Роксолана - бронзова медаль
У пляжному волейболі без змін: українці (команди Україна1 та Україна 2) перемогли команди Німеччини та Австрії з однаковісінькими рахунками 2:0.
Волейбол (чоловіки) перемогли команду Франції з рахунком 3:0 та вийшли у фінал за 1 місце проти Туреччини.
Баскетбол (чоловіки) - Україна перемогла команду Венесуели з рахунком 82:72.
На жаль, жіноча команда з волейболу сьогодні програла у півфіналі команді Італії. 13 травня гра за 3 місце.

Завтра з ранку нас чекає півфінал із футболу Україна-Туреччина, продовжаться змагання у пляжному волейболі (жінки, півфінали), у спортивному у орієнтуванні, кульовій стрільбі та легкій атлетиці.

Коментар
21/05/2022 П'ятниця
20.05.2022
19.05.2022
18.05.2022