В активі українських спортсменів уже 38 медалей Дефлімпіади-2021

05 Травня 2022, 06:42
В активі українських спортсменів уже 37 медалей Дефлімпіади-2021 1184
В активі українських спортсменів уже 37 медалей Дефлімпіади-2021

Українці продовжують виступи на XXIV літніх Дефлімпійських іграх серед спортсменів із порушеннями слуху. За підсумками трьох змагальних днів наші спортсмени здобули вже 38 нагород різного ґатунку.

Як повідомляв Спорт на Районі раніше, українці здобули дев'ять нагород у перший день змагань на Дефлімпіаді-2021, а другого додали до медальної скарбниці ще 16 відзнак.

4 травня першими на п'єдестал піднялися каратисти-дефлімпійці.

Українці здобули:

• золото в командному куміте (чоловіки) (Юрій Гайдученко,  Олександр Черняєв, Олександр Махно, В'ячеслав Новіков, Микола Пантюшин, Володимир Махно, Євгеній Непорада)
  • золото в командному ката (жінки) (Світлана Яковенко, Інеса Причина, Тетяна Хиль)
  • бронзу в командному куміте (Єлизавета Бондар, Марина Губанова, Катерина Масло, Катерина Янчук, Світлана Яковенко)

Другий день змагань в дзюдо Дефлімпіади-2021 додав до скарбниці України ще шість медалей.

У Бразилії тріумфували:

• Катерина Шепелюк – золото (вагова категорія 63 кг)
  • Лука Нетяга –  золото (вагова категорія 90 кг)
  • Марина Погорелова –  срібло (вагова категорія 70 кг)
  • Володимир Маклаков –  срібло (вагова категорія 100 кг)
  • Марія Бала –  бронза (вагова категорія 78 кг)
  • Оксана Кравченко –  бронза (вагова категорія 100+ кг)

Друге особисте золото в дебютному велосипедному спорті (індивідуальна гонка з роздільним стартом) завоювала Єлисавети Топчанюк.

Завершили медальними виступами українські плавці, які здобули золото в естафеті (4х100 м комплексним плаванням, чоловіки) – Владислав Кремляков , Ілля Султанов, Олексій Коломієць, Владислав Гриценко. Крім того, Ілля Султанов виборов особисте золото на дистанції 100 метрів вльним стилем, а Ірина Терещенко здобула срібну нагороду (200 метрів брасом).

Отож, українці на Дефлімпіаді-2021 завоювали 38 нагород.