Українці здобули дев'ять нагород у перший день змагань на Дефлімпіаді-2021

03 Травня 2022, 08:07
Українці здобули дев'ять нагород у перший день змагань на Дефлімпіаді-2021 2191

У місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія) стартували XXIV літні Дефлімпійські ігри серед спортсменів з порушеннями слуху. Першого змагального дня національна команда України змогла завоювати дев'ять нагород.

Про це повідомляють на сторінці Національного комітету спорту людей з інвалідністю.

Національна дефлімпійська збірна України розпочала перший змагальний зі золота в дебютному виді спорту – велоспорті. Чемпіонкою у спринті на дистанції 1000 метрів стала Єлизавета Топчанюк.

Українські каратисти у перший змагальний день Дефлімпіади-2021 завоювали відразу п'ять нагород.

Золоті медалі здобули: Карина Янчук (куміте, вагова категорія 68 кг), Олександр Махно (куміте, вагова категорія 84 кг) та Олександр Черняєв (ката).

Срібні нагороди: ката командна чоловіки – Олександр Кальник, Олександр Черняєв, Олександр Тритяк, а також Микола Пантюшин (куміте, вагова категорія 84 кг).

А національна дефлімпійська збірна команда з плавання поставила яскраву крапку сьогоднішнього першого змагального дня: 2 золоті та 1 бронзова медалі!

Золоті медалі вибороли: Ілля Султанов (50 м батерфляй), а також чоловіча естафета 4х100 м вільним стилем – Іван Зіненко, Артем Карниш, Владислав Адамович, Ростислав Якубовський, Олексій Литвиненко, Ілля Султанов, Олексій Коломієць, Максим Дудник

Бронзову медаль завоювала Ірина Терещенко – 200 м комплексним плаванням.

У підсумку Україна у перший день змагань Дефлімпіади виборола 6 золотих, 2 срібні та 1 бронзову медалі!