стрічка

«Кубок вільних людей» у Ковелі виграв рівненський «Верес»

02 Травня 2022, 09:06
«Кубок вільних людей» у Ковелі виграв рівненський «Верес» 927
«Кубок вільних людей» у Ковелі виграв рівненський «Верес»

У Ковелі на Волині відбувся благодійний футбольний турнір «Кубок вільних людей», участь у якому взяли як аматори, так і команди УПЛ і ПФЛ.

Змагання тривали впродовж двох днів – 30 квітня-1 травня. Як інформує міський голова Ковеля Ігор Чайка, на ковельських полях змагалося 10 команд: «Рух» зі Львова та рівненський «Верес» (команди УПЛ) львівські «Карпати» та луцька «Волинь» (колективи ПФЛ), аматорські «Нижній Вербіж» з Івано-Франківська, ФЦ «Ковель-Волинь», ФК «Володимир», «Шахтар» (Нововолинськ) та «Луцьксантехмонтаж». Крім того, участь брала Збірна зірок України, за яку виступали Артем Федецький, Вячеслав Шевчук, Євген Селезньов, Тарас Михалик,  Максим Шацьких, Олег Герасим’юк та інші відомі майстри українського футболу. 

Після двох цікавих ігрових днів до фіналу пробилися НК «Верес» і Збірна зірок. У напруженому та видовищному матчі за «Кубок вільних людей» перемогу здобули футболісти «Вереса» з рахунком 2:1. Бронзовий кубок турніру повезли додому футболісти луцької «Волині».

 

Загалом під час турніру на потреби Української армії вдалося зібрати понад 75 тисяч гривень.

Крім того, у Ковелі провели благодійний аукціон, де майже за 8 тисяч гривень «пішла з молотка»  футболка гравця збірної України Євгена Селезньова. Усі зібрані на турнірі кошти організатори передадуть на потреби Збройних сил України.

 

Коментар
05/07/2022 Вівторок
05.07.2022
04.07.2022
03.07.2022