стрічка

Футболу не буде: чемпіонат Першої і Другої ліг теж завершать достроково

28 Квітня 2022, 08:25
Футболу не буде: чемпіонат Першої і Другої ліг теж завершать достроково 999
Футболу не буде: чемпіонат Першої і Другої ліг теж завершать достроково

Футбольний сезон 2021/22 в Україні не відновить жодна з професійних ліг.

Відповідне рішення на зборах членів уже ухвалила УПЛ, а невдовзі таке ж рішення ухвалить Професійна футбольна ліга (ПФЛ), яка відповідає за змагання в українських Першій та Другій лізі українського футболу. Про це, покликаючись на слова президента УАФ Андрія Павелка пише «Суспільне».

Весняна частина Чемпіонату України з футболу мала розпочатися наприкінці лютого – у березні 2022 року. До того усі команди перебували на зимовій паузі. Однак через початок вторгнення росії до України змагання не відновили.

УПЛ першою вирішила достроково завершити сезон. А збори членів ПФЛ можуть відбутися до кінця квітня.

«Рішення одноголосне, одностайне (про дострокове завершення сезону УПЛ. – ред.). Я вважаю, що клуби прийняли своє рішення, яке буде затверджене Виконкомом УАФ. Воно є на часі, бо продовжений термін воєнного стану. А після завершення воєнного стану уже не було б часу для продовження цього чемпіонату. Ми ухвалимо це рішення, коли до нас прийде протокол. Таке ж рішення буде в ПФЛ, про завершення чемпіонатів у Першій та Другій лізі», – зазначив Павелко.

Як пояснив президент УАФ, протокол з рішенням про дострокове завершення чемпіонату України важливий для представництва України в єврокубках у наступному сезоні.

Чи відбуватиметься зміна клубів між лігами – невідомо.

Коментар
Код блоку:
10/08/2022 Середа
10.08.2022
09.08.2022
08.08.2022