Благодійний «Кубок ЗСУ» у Здолбунові: визначили найкращих із кращих

09 Квітня 2022, 22:15
Благодійний «Кубок ЗСУ» у Здолбунові: визначили найкращих із кращих ФОТОРЕПОРТАЖ 1779

На майданчику «Maans» у Здолбунові завершився благодійний «Кубок ЗСУ» з мініфутболу, участь у розіграші якого брало 24 команди.

За підсумками матчів 2–3 квітня визначили вісім чвертьфіналістів, які й виступали в завершальній частині турніру в суботу, 9 квітня.

У матчах 1/4 фіналу «Кубку ЗСУ» тріумфували «Танчик», «Універсал», «Кардинал-Рівнестандарт» і «Benny Hill».

На стадії півфіналів зустрічалися пари «Кардинал-Рівнестандарт» – «Танчик» і «Універсал» – «Benny Hill».

«Танчик» роз’їхав кардиналівців

Обидва півфінали були протистоянням професіоналів та аматорів.

Утім, у першій півфінальній зустрічі «Танчик» просто роз’їхав професійних футзалістів.

«Танчик» зумів відкрити рахунок на 13 хв. зустрічі. Після пропущеного гола «Кардинал» пішов ва-банк і почав грати з п’ятьма польовими, що втілилося в перевагу суперників 0:2 – м’яч у порожні ворота.

На 22 хв. виник суперечливий момент: гравці «Танчика» реалізували штрафний, однак суддя вгледів порушення і призначив повторний удар. М’яч не залетів. Однак через дві хвилини за таких же умов «Кардинал-Рівнестандарт» відквитав гол – 1:2.

Утім, за три з половиною хвилини, що залишилося до кінця, гравці «Танчика» довели рахунок до розгромного 1:6. Отож, футзалістам із Рівного світив тільки бронзовий фінал, а аматори змагалися за золото.

Вересівці з «Універсала» були сильнішими за «Benny Hill»

У другому півфіналі здолбунівським аматорам «Benny Hill» протистояла команда «універсалів», кістяк якої складався з гравців «Вереса».

На 4 хв. рахунок відкрили універсалівці, однак через чотири хвилини на табло красувалося 1:1.

На 10 й 11 хв. «Універсал» відзначився двічі поспіль – 3:1, а під завісу тайму залетів ще один – 4:1.

На 22 хв. «Benny Hill» зумів повернути невелику інтригу, скоротивши відставання – 4:2. Однак до кінця тайму універсалівці провели два блискучі голи – підсумкові 6:2.

Володаря бронзи визначали в серії пенальті

У матчі за третє місце зустрілися «Кардинал-Рівнестандарт» і здолбунівський «Benny Hill». У кожному з таймів глядачі побачили по голові – на 12 хв. рахунок відкрили кардиналівці, а на 21 хв. господарі зуміли зрівняти. І хоч у завершальній десятихвилинці обидва колективи мали шанси вийти вперед, нікому це не вдалося. 1:1 – серія пенальті.

Команди виконали по шість ударів. Кіперові «Benny Hill» вдалося двічі зберегти ворота, натомість здолбунівці не забили раз, тож 4:5 – «Кардинал-Рівнестандарт» на четвертому місці.

«Універсал» проти «Танчика» – гра з 13 голами

У фіналу зустрілися досвідчені аматори з рівненського «Танчика» та професіонали «Універсалу».

Дует Пасічів відкрив рахунок на 4 хв. На 6 хв. стало 2:0, а під завісу першого тайму рахунок був уже 3:0 на користь універсалів.

На 19 хв. гравці «Танчика» вирішили ризикнути й зняли воротаря, як наслідок – 4:0 фактично в порожню рамку.

Майже п’ять хвилин команди віддихувалися, але між 24 і 26 хв. «Універсал» провів три результативні атаки – 7:0.

«Танчик» урешті прокинувся, забивши два голи за 30 секунд – 7:2. Завершальні три хвилини матчу були не менш напруженими, ніж уся гра – команди обмінялися голами двічі, тож підсумкові 9:4.

Найкращі з найкращих

Через декілька хвилин після завершення фінальної зустрічі відбулося нагородження.