Українці на Кубку світу FIG-2022: одна з чотирьох нагород у рівнянки

03 Квітня 2022, 20:36
Українці на  Кубку світу FIG-2022: одна з чотирьох нагород у рівнянки 1097

У Баку відбувся заключний четвертий етап серії Кубка світу FIG-2022. На змаганнях українські спортсмени здобули чотири медалі, одна з них — у представниці Рівненщини.

Про це інформує пресслужба НОК України.

На заключному четвертому етапі серії дві медалі здобув Ілля Ковтун –  на своїх коронних паралельних брусах спортсмен додав до золота попередніх трьох етапів ще одну нагороду найвищого ґатунку. Так українець завершив у цьому виді програми Кубок світу-2022  на першому місці в рейтингу. Також у Баку в доробку Ковтуна бронза у вправах на поперечині.

Друге золото у Баку нашій збірній приніс Назар Чепурний, якому не було рівних в опорному стрибку.

Представниця Рівненщини Даніела Батрона зійшла на третю сходинку п’єдесталу у вправах на колоді, де святкувала перемогу й у загальному заліку сезону. Ще один кубок за підсумками виступів на чотирьох етапах нашій юній гімнастці принесли бруси.