стрічка

«Буде Україна – буде й «Верес», – президент народного клубу Іван Надєїн

24 Березня 2022, 11:14
«Буде Україна – буде й «Верес», – президент народного клубу Іван Надєїн 995
«Буде Україна – буде й «Верес», – президент народного клубу Іван Надєїн

Президент НК «Верес» (Рівне) Іван Надєїн розповів про те, де перебуває і чим займається команда впродовж місяця повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Про це повідомляє клубна пресслужба.

«До останньої миті не думали, що росія розпочне війну проти нас. Команда проводила хороші збори у Туреччині. Ми з нетерпінням чекали на відновлення сезону. Вірили, що повернемо великий футбол у Рівне і потішимо своїх вболівальників. Але все змінилося 24 лютого. Війна застала мою родину в самому епіцентрі подій в Ірпіні. З великими труднощами, але ми змогли виїхати з дітьми та дружиною. Віримо у Збройні сили України. Про це я написав одразу, як прилетіли перші ракети. Сьогодні ми боремося за незалежність і майбутнє. Це історична битва. Мені здається, ми поки що не усвідомлюємо її значення повною мірою», – розповідає президент клубу Іван Надєїн.

– Сьогодні немає нічого важливішого, ніж війна і наша перемога. Але вболівальники все одно цікавляться, як клуб, що з гравцями?

– Усі на зв’язку. Кожен намагається бути корисним і чимось допомогти фронту та обороні. Зараз такий час, що будь-яка допомога важлива. Хтось допомагає збирати гуманітарну допомогу. Хтось займається укріпленнями. Усі дуже хочуть повернутися до мирного життя. Скажу, що як клуб ми виконали усі контрактні зобов’язання перед гравцями і тренерами включно моменту, коли почалася війна. Також намагаємося допомогти місту, ЗСУ. Ось нещодавно взяли участь в організації виїзду дітей та жінок до Болгарії. Будемо й надалі допомагати. Усіх, хто хвилюється, хочу заспокоїти: буде Україна, буде й «Верес». А ми не сумніваємося у нашій перемозі, тож тримаймо стрій.

– Яка ймовірність, що чемпіонат буде дограно?

– Все залежить від ситуації на фронті і часу, коли Україна переможе. Це єдине, що усіх нас зараз хвилює. Не біда, якщо чемпіонат не дограємо. Потім надолужимо. Головне – викинути окупантів, цих військових злочинців з нашої землі. Росія спокутуватиме свою провину поколіннями. А Україна, переконаний, отримає нове дихання. Ми швидко відбудуємо країну і станемо набагато сильнішими.

 

Читайте також:

Вересівці Михайло Сергійчук і Дмитро Поворознюк волонтерять у Рівному

Чи буде регіональний спорт після війни. БЛОГ

Коментар
Код блоку:
15/08/2022 Понеділок
15.08.2022
14.08.2022
13.08.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром