Волинянка представить Україна на командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби

03 Березня 2022, 16:00
Волинянка представить Україна на командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби 1028
Волинянка представить Україна на командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби

Попри війну на наших землях український прапор майорітиме на весь світ, а Україна буде представлена на командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби (4-5 березня, Маскат, Оман).

Про це інформують на сайті ФЛАУ.

Легкоатлетка-юніорка з Волині Валерія Шоломіцька та її тренерка Олена Борисюк, коли Росія напала на Україну 24 лютого, тим самим призвівши до ескалації війни в усій країні, саме перебували на зборі в Анталії і не змогли повернутися на батьківщину. За підтримки Світової легкої атлетики Шоломіцька вже прибула до Маската (Оман), пройшла акредитацію і вже завтра, 4 березня, вийде на старт дистанції 10 км.

Валерія Шоломіцька – одна з найталановитіших українських скороходок і наша надія на наступні роки. У 2021 році вона фінішувала четвертою на юніорському чемпіонаті світу в Найробі та була шостою на юніорському чемпіонаті Європи.

Валерія буде єдиною українкою, яка зможе виступити на чемпіонаті. Решта її колег по команді перебувають в Україні й через вторгнення Росії та Білорусі змушені переховуватися у бомбосховищах або зі зброєю в руках захищати нашу країну.

Юніорки відкриють змагальну програму командного чемпіонату світу зі спортивної ходьби 4 березня о 6:00 за київським часом. 

Коментар
Код блоку:
02/10/2022 Неділя
02.10.2022
01.10.2022
30.09.2022