У Локачах відбувся турнір району з волейболу

23 Лютого 2022, 19:20
Турнір ФОТО 537
Турнір

У Локачах відбувся чемпіонат Володимир-Волинського району з волейболу приурочений пам'яті Григорія Котушка.

Команди змагалися 19-20 лютого у спортзалі школи. Про це повідомляє Ярослав Кондисюк.

В змаганнях брали участь 12 команд, які заздалегідь розділили на три групи по чотири команди, і переможець групи виходить у фінал.
У першій групі найсильнішою виявились волейболісти з Іваничів, вони обіграли Затурці, Козлів та Микуличі.
У другій групі була більш напружена боротьба і одразу три команди набрали однаково очок і лише за додатковими показниками команди «Старий Замок» (Іваничі) пройшли у фінал. Боролися вони з Рогожанами, Кремешем та Іваничі-юніори.
У третій групі дві команди показали гідну боротьбу за вихід у фінал, і все-таки Менчичі поступилися Овадному та вийшли у фінал, з ними грали Конюхи та Губин.

У підсумку:

• І місце – Овадне;
  • ІІ місце – Іваничі;
  • ІІІ місце – «Старий Замок» Іваничі.
Нагородили усі команди, учасників змагань, кубками та грамотами, команди переможці отримали медалі, відзначили подарунками найкращих гравців команди, а також вручили подарунок найстаршому гравцю який виходив на поле – це Левчук Ігор.

У перший день змагань вони тривали 12 годин.

Нагадаємо, ми повідомляли, що У Локачах відбудеться турнір з волейболу. Пізніше стало відомо, що На турнірі з волейболу у Локачах змагатимуться 12 команд.