Ківерцівські легкоатлети повернулися з Чемпіонату України з хорошими результатами

22 Лютого 2022, 18:09
Ківерцівські легкоатлети з тренером на Чемпіонаті України ФОТО та ВІДЕО 796
Ківерцівські легкоатлети з тренером на Чемпіонаті України

Ківерцівські спортсмени повернулися з командного Чемпіонату України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2007-2008 років народження.

Змагання відбулися 17-20 лютого. Про це повідомив директор Ківерцівської дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Левчук у фейсбуці.

В змаганнях взяли участь троє учнів Ківерцівської ДЮСШ :

• Христина Ніколайчук виборола бронзу Чемпіонату України на дистанції 1500 метрів (серед 38 учасниць) та посіла 12 місце на дистанції 800 метрів (серед 67 учасників);
  • Богдан Косянюк посів 7 місце на дистанції 1500 метрів (серед 32 учасників) та 15 місце на дистанції 800 метрів (серед 53 учасників);
  • Олександра Саховська посіла 26 місце з бігу на 1500 метрів та 37 місце з бігу на 800 метрів (серед 67 учасників).

В командному заліку команда школи посіла 28 місце з 72 команд та дала два заліки в скарбничку збірної Волинської області, яка посіла 8 місце.

Підготував учнів до змагань тренер Олександр Данилюк.