Волинські плавці здобули вісім нагород Чемпіонату України в Дніпрі

21 Лютого 2022, 11:59
Волинські плавці здобули вісім нагород Чемпіонату України в Дніпрі 1106

Сімнадцятеро волинських плавців узяли участь у чемпіонаті України з плавання серед молоді та юніорів.

На змаганнях, що провели в Дніпрі 16–19 лютого, Волинь представляли вихованці КЗ «СДЮСШОР плавання» Луцької міської ради.

Волинянам вдалося вісім разів побувати на п’єдесталі змагань.

Першого змагального дня Іван Гарбарчук на дистанції 100 метрів батерфляєм з результатом 0.55,11 виборов золоту нагороду та вперше виконав норматив Майстра спорту України. Тренують чемпіона О. Наумова та В. Самчук.

Ковельський плавець, кандидат у майстри спорту України, Ілля Ляшук виборов бронзову медаль чемпіонату України з плавання на дистанції 100 метрів стилем батерфляй. Тренери – Д. Ляшук, К. Карташов.

Другий день чемпіонату ознаменувався здобуттям срібної медалі, яку завоював Іван Гарбарчук на дистанції 100 метрів вільним стилем із результатом 0.53,14.

Чудові результати показали волинські плавці і в третій день змагань.

Так на дистанції 50 метрів батерфляєм Іван Гарбарчук виборов золото з високим результатом 0.24,73, що є нормативом на участь у чемпіонаті Європи серед юніорів. На цій же дистанції бронзову нагороду завоював Ілля Ляшук із результатом 0.26,09.

Бронзову нагороду на дистанції 200 метрів вільним стилем виборола Вікторія Драницька з результатом 2.12,90. Тренують перспективну плавчиню Ю. Стєпанцова та О. Наумова.

Останній день чемпіонату став для плавців Волині не менш значущим. Іван Гарбарчук на дистанції 50 метрів вільним стилем із результатом 23.93 виборов вже третю свою золоту медаль. Вікторія Бурачок на дистанції 100 метрів на спині з результатом 1.06,93, завоювала срібну нагороду.

У підсумку змагань команда Волинської області посіла 1 місце в другій групі особисто-командної першості.