Медальний залік після закінчення Олімпіади-2022: на якому місці Україна

20 Лютого 2022, 18:02
Медальний залік після закінчення Олімпіади-2022: на якому місці Україна 1396

Олімпійські ігри  позаду. Українці в Пекіні здобули тільки одну медаль.

Як інформує «Суспільне Спорт»,  усього на зимових Олімпійських іграх-2022 розіграли  109 нагород. Медалі виграли спортсмени з 29 різних країн.

Україна за підсумками виступів на Олімпіаді у Пекіні здобула лише одну нагороду. Її автором став фристайліст Олександр Абраменко, який став срібним призером у лижній акробатиці.

Таким чином, Україна вдруге поспіль закінчила виступи на Зимовій Олімпіаді з медаллю саме завдяки Олександрові Абраменку. На Іграх у Пхьончхані український фристайліст став олімпійським чемпіоном.

У медальному заліку Україна посіла 25-е місце. Цей результат є найгіршим для України за останні 12 років, коли на Іграх у Ванкувері не було здобуто жодної медалі.

Загалом Україна вдруге в історії фінішує на 25-й позиції у медальному заліку Олімпіади. Аналогічну позицію українці зайняли і за підсумками Ігор у Турині в 2006 році, коли здобули дві бронзові нагороди.