Два золота, срібло і бронзу взяли волинські легкоатлети першого дня чемпіонату України

19 Лютого 2022, 10:46
Золото, срібло і бронзу взяли волинські легкоатлетки першого дня чемпіонату України 715

Волинські легкоатлети вдало відкрили змагальний сезон, здобувши три медалі першого дня Зимового чемпіонату України з  метань (легка атлетика).

Змагання відбуватимуться впродовж трьох днів, 18–20 лютого, у Мукачеві на Закарпатті. Першого дня чемпіонату на п'єдестал піднялося четверо волинян. Про це Спорт на Районі відомо з офіційних протоколів змагань.

Ірина Климець із результатом 66.72 стала срібною призеркою чемпіонату України у метані молота (4 кг) серед жінок. Першу сходинку посіла Альона Шуть із Дніпропетровщини, а третьою стала Римма Філімошкіна з Донеччини.

У метанні молота (4 кг, жінки U-23) рівної не було волинській легкоатлетці Олені Хамазі. Із результатом 57.93 волинянка здобула золоту нагороду. На другому місці представниця Черкащини Валерія Іваненко-Кириліна, а бронзову сходинку посіла ще одна представниця Волині Юлія Шахотіна (результат 57.26).

Усі троє спортсменок – вихованки Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Крім того, представник ДЮСШ № 3 міста Луцька Максим Троцюк став чемпіоном України у метанні списа 800 г (юніори U20). Результат волинського спортсмена – 58.62 м. На другому місці представник Львівщини  Іван Муха, а на третьому Нікіта Помалєйко з Рівненської області.