«Верес» поступився «Металістові» у другому матчеві турніру «Winter Cup-2022»

08 Лютого 2022, 21:09
«Верес» поступився «Металістові» у другому матчеві турніру «Winter Cup-2022» 948

Рівненський «Верес» зазнав другої поразки в межах «Winter Cup-2022».

Увечері 8 лютого «рівненські вовки» програли харківському «Металістові» 1:2.

Перший тайм був безгольовий. І хоч футболісти з Харкова декілька разів ловили воротаря сьогоднішньої зустрічі Артема Кичака на помилках, та свої моменти не реалізували.

На старті другої половини, на 53 хв., після прострільної передачі Жирайра Маргаряна Ігор Солдат пробив головою у верхній кут воріт суперника  – 1:0. Але вже за три хвилини Солдат із героя матчу перетворився на антигероя. Футболіст віддав верхову передачу на Кичака, який вийшов задалеко, і м'яч опинився у воротах  рівнян – 1:1.

Приблизно за 10 хвилин «Верес» міг реабілітуватися, та Віталій Дахновський  не реалізував вихід сам на сам. Рибак рятує. Натомість «Металіст» ринув в атаку, яку перервав Кучеров, а суддя призначив пенальті. Балулі був більш точним, розвівши Кичака і м'яч по різних кутах. 2:1.

Отож, на «Winter Cup» у «Вереса» нуль очок. Харків'яни мають в активі 5 пунктів.

У «Вереса» на турнірі залишилася одна зустріч із одеським «Чорноморцем», яка запланована на 12 лютого. Матч, у якому визначаться володарі золота на «Winter Cup-2022», між  «Поліссям» і «Металістом» має відбутися 11 лютого.

Нагадаємо, що турнір має статус товариського. Однак стимулом здобути перемогу на Зимовому кубку є солідна сума преміальних – 10 тисяч доларів.