Рівненські гандболістки в турі після зимової паузи взяли очки

07 Лютого 2022, 09:36
Рівненські гандболістки в турі після зимової паузи взяли очки 538

Відбувся шостий тур Чемпіонату України з гандболу (Вища ліга, Західна група) серед жіночих команд сезону 2021/22.

Гандбольний клуб «Рівне-ДЮСШ №4» у черговому турі, що став першим після тривалої зимової паузи, здобув очки.

У поточному турі суперницями рівнянок були гравчині «ДЮСШ №1-ХНУ». У матч, що відбувся 4 лютого, суддя зафіксував нічию 26:26. Наступного дня «Рівне-ДЮСШ №4» поступилася 22:29. Утім, навіть завдяки нічиїй рівнянки змогли перервати довгу серію поразок і здобути очко.

Наразі «Рівне-ДЮСШ №4», провівши 10 ігор, мають 3 очка та посідають останнє місце в турнірній таблиці. Лідирує  «Львівська Політехніка» з 15 очками.

Більш вдало виступає рівненський гандбольний клуб у Кубку України. Вибивши столичну команду, рівнянки вийшли до чвертьфіналу змагань. На цій стадії вони зустрінуться з представницями Миколаєва.