Португалія – володар золота футзального Євро-2022, Україна без медалей

06 Лютого 2022, 20:26
Португалія – володар золота футзального Євро-2022, Україна без медалей 506

Відомі всі призери XII чемпіонату Європи з футзалу 2022 року. Португалія зуміла захистити чемпіонський титул, Україна без медалей.

Завершальні матчі турніру відбулися 6 лютого.

У бронзовому фіналі Україна поступилася Іспанії – 1:4. Пропустивши першими у середині першого тайму, українці зуміли відквитати один м'яч, але майже відразу пропустили вдруге. У другій половині зустрічі іспанці не залишили «синьо-жовтим» жодного шансу, забивши ще два м'ячі. 1:4 – Україна на четвертому місці футзального Євро-2022.

Матч проти Іспанії був останньою спробою України виграти перші медалі на чемпіонаті Європи за 19 років. У 2001 та 2003 роках українці здобували срібні нагороди турніру, після чого з Євро-2005 не проходили навіть до півфіналу.

У фіналі зустрічалися Португалія і Росія. Росія перша відкрила рахунок, збільшивши його ще до перерви до 0:2. Утім, португальці до сирени таки відквитали гол 1:2, а в другому таймі зробили неймовірний камбек – 4:2.

Португалія вдруге поспіль стала чемпіоном Європи з футзалу.