06 Лютого 2022, 08:46
Костопільський бігун – другий у своєму забізі на Чемпіонаті України, але без медалі 945

Другого дня Чемпіонату України з легкої атлетики Рівненську область на доріжках представляв бігун Павло Коваль.

У Сумах 4–6 триває Чемпіонат України з легкої атлетики. Першого змагального дня золото здобула Ольга Машанєнкова. 5 лютого Павло Коваль виступав у бігові на 3000 метрів (юнаки U18) Про це Спорт на Районі відомо з офіційного протоколу змагань.

Із часом 09:40.36 Коваль фінішував другим у своїму забізі, та цього не вистачило для медалі.

До речі, на 4 місці в забізі фінішував ще один представник Рівненщини Денис Павлюк.