05 Лютого 2022, 17:41
Двоє любешівський спортсменів здобули медалі Чемпіонату України з легкої атлетики 1018

Волиняни продовжують підкорювати п’єдестали Чемпіонату України з легкої атлетики.

Легкоатлетичні змагання тривають у Сумах. Першого змагального дня, 4 лютого,  бронзову нагороду здобув Едуард Муравський, а срібна медаль в Оксани Люк’яновичПро це Спорт на Районі відомо з офіційних протоколів змагань.

Оксана Лук’янович посіла другу сходинку п’єдесталу у спортивній ходьбі на 3000 метрів. Її час – 14:29.39. Золоту нагороду здобула Вікторія Діжак зі Львівщини (час 13:49.32), а  бронза дісталася представниці Київщини Марії Аніщенко (15:06.80).

Пропустивши вперед Романа Горбачова (Хмельниччина) й Олексія Поліщука (Житомирщина) бронзою поповнив скарбницю області Едуард Муравський, який боровся зі скороходами (юнаки U-18) на дистанції 5000 метрів.

Нагадаємо: у п’ятиборстві на цьому ж чемпіонаті бронзу здобула спортсменка з Володимира.