24 Січня 2022, 05:21
Головну нагороду мініфутбольного турніру Гайдучика здобула здолбунівська команда 1146

Завершився XXVI Відкритий зимовий чемпіонат Здолбунівщини з мініфутболу пам'яті Гайдучика Я.Д. сезону 2021/22 року. Головний трофей у видовищному матчі здобула команда Здолбунова.

Головний фінал і так званий малий бронзовий фінал відбулися в неділю, 23 січня.

У матчі за 1–2 місця зустрілися «Хлібороб» зі Здолбунова та рівненська команда «Б-52». Ще в першому таймі здолбунівські футболісти повели в суху – 2:0, потроївши свій успіх у другій половині гри. Підсумкові 7:0. «Хлібороб» (Здолбунів) стає володарем головного трофею XXVI Відкритого зимового чемпіонату Здолбунівщини з мініфутболу пам'яті Гайдучика Я.Д. сезону 2021/22 року.

Друге місце відповідно посіла команда «Б-52».

А от у битві за бронзу події розвивалися більш драматично. За місце на п’єдесталі в малому фіналі змагалися дубенський «Бастіон» і рівненський колектив «Agro-West Group». Рівняни виявилися сильнішими – 5:4, тож «Agro-West Group» займає підсумкове третє місце, а дубенчани змушені задовольнитися «дерев’яними медалями».