17 Січня 2022, 16:20
Рівненська гандбольна команда вирвала перемогу в першій кубковій зустрічі сезону 2021/22 747

Рівненська гандбольна команда стартувала з вольової перемоги в жіночому Кубку України з гандболу сезону 2021-2022.

Перша зустріч 1/8 фіналу жіночого кубка відбулася в Рівному 15 січня. Суперником колективу «Рівне-ДЮСШ № 4» стала столична команда «ТНУ ДЮСШ 21».

Рівнянки першими відкрили  рахунок, а на перерву йшли за мінімальної переваги – 11:10.

Друга половина гри була не менш напруженою. Гандбольний клуб «Рівне-ДЮСШ № 4» упродовж другої 30-хвилинки мав незначну перевагу – здебільшого в одне очко, але киянки не поступалися.

Урешті наприкінці зустрічі табло фіксувало рахунок 21:22 на користь гостей. Однак рівненські гандболістки зуміли зрівняти, а на останній хвилині здобули таке потрібне очко. «Рівне–ДЮСШ 4» (Рівне) – «ТНУ ДЮСШ 21» (Київ) – 23:22.

Матч-відповідь відбудеться в Києві орієнтовно 22–23 січня.

Нагадаємо: гандбольний клуб «Рівне-ДЮСШ № 4» виступає у Чемпіонаті України з гандболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2021/22 р. Перед зимовою паузою рівненські гандболістки були останніми в групі.